Aktualności

Ulica Legnicka i Kolejowa na starych fotografiach
Dzisiaj klika zdjęc ulicy Legnickiej i Kolejowej. Zapraszamy do zamieszczania komentarzy.
data publikacji: 2009-10-24 14:24
 
Kilka starszych zdjęć dworca PKP
Publikujemy kilka zebranych zdjęć naszego dworca PKP. Nie wszystkie zdjęcia są podpisane rocznikiem. Jeśli ktoś wie z jakiego okresu one pochodzą, zapraszamy do zamieszczania komentarzy. A jeśli macie w swojej kolekcji inne, prosimy o kontakt.
data publikacji: 2009-10-17 13:56
 
Nowe zdjęcia w galerii: ul.Kilińskiego. Rynek i Plac Konstytucji
Po dłuższym przestoju publikujemy nowe galerie. Jeśli ktoś rozpoznaje coś interesującego na zdjęciach lub ma coś do powiedzenia na ich temat, zapraszamy do zamieszczania komentarzy.
data publikacji: 2009-09-26 13:01
 
Poszukujemy opiekunów tego serwisu
Poszukujemy osób, które podjęłyby się prowadzenia nowo powstałego serwisu tematycznego. Do zadań administratorów należałyby aktualizacje, kolekcjonowanie starych zdjęć i ich opisywanie. Jeśli ktoś ma odrobinę chęci i zapału to zapraszamy do współpracy.
data publikacji: 2009-05-03 13:44
 
Staw miejski
nowe zdjęcia stawu chojnowskiego
data publikacji: 2009-02-26 18:02
 
<< nowsze | 1  | 2 | 3  | starsze >>

Poszukujemy osób, które podjęłyby się prowadzenia tego serwisu tematycznego. Do zadań administratorów należałyby aktualizacje, kolekcjonowanie starych zdjęć i ich opisywanie. Jeśli ktoś ma odrobinę chęci i zapału to zapraszamy do współpracy.
serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek